Портативні накопичувачі – чудове рішення для тих, хто постійно копіює велику кількість файлів: фотографій, відеозаписів, робочих архівів, баз даних. Вони підійдуть також для синхронізації файлів на різних гаджетах, наприклад: на домашньому ПК, ноутбуці та смартфоні. Але у більшості моделей представлених на ринку є два головних істотних недоліки: серйозні габарити і низька швидкість передачі даних. І, якщо високі швидкості це питання, скоріше, вартості накопичувача, то дійсно компактні моделі в актуальному роздробі практично відсутні. 

 Саме цю нішу покликані заповнити SSD Seagate One Touch – компактні та надшвидкі накопичувачі від провідного світового виробника запам'ятовуючих пристроїв. 

 

Перше знайомство з Seagate One Touch 

Щоб уявити собі розмір цього накопичувача досить поставити його поруч зі стандартною банківською картою. По ширині він практично ідентичний їй, а по довжині коротший на 10-11 мм. Товщина корпусу всього 10 мм.

Seagate One Touch

В руці пристрій відчувається практично невагомим – щоб знизити його вагу корпус виконано з білого пластика, а верхню частину з полірованого алюмінію. Верхня кришка драпірована синтетичною матерією, що імітує текстуру полотняної тканини. Виглядає пристрій стильно, але, у подібного дизайнерського рішення є і практичні переваги – тканинна поверхня не мазка, на ній не залишається відбитків пальців. 

На верхньому краю кришки є матерчата петличка із логотипом Seagate, за яку зручно кріпити пристрій до карабіна або використовувати його в якості брелока. З огляду на розміри накопичувача – це буде не зайва пересторога, щоб бува не загубити його. 

 Доступний обсяг накопичувачів – 500, 1000 і 2000 ГБ.

 

Комплектація та оснащення 

 Пристрій оснащено роз'ємом для підключення формату USB 3.2 Gen2 (що сумісний також з USB 3.0) і Type C. Стандартний USB 3.0 кабель і кабель Type C також є в комплекті. Їх довжина 230 мм, і виконані вони в тканинній оплітці, подібній до тієї, що нанесена на кришці накопичувача. 

 Сама флеш пам'ять швидка, типу Nand. Точну модель контролера пам'яті Seagate не розкриває, але високі швидкості читання/запису дозволяють стверджувати що тут точно не економили. Накопичувач вже відформатований у файловій системі exFAT, сумісній як з iOS так і з Windows пристроями, а також смартфонами, що працюють на ОС Android.

 

Чим Seagate One Touch кращі за звичайні накопичувачі?

  • висока швидкість. У звичайної USB-флешки швидкість запису, рідко перевищує 25 МБ/с, у портативних HDD в районі 50 МБ/с, а у SSD вставлених в портативний бокс з перехідником на USB 3.1 до 80-90 МБ/сек. Але використання боксу збільшує габарити, а на недорогих моделях твердотільних накопичувачів можуть бути встановлені контролери, які не розраховані на постійне перепідключення. Всі ці рішення не зрівняються з Seagate One Touch, який можна підключати "на гарячу" і отримувати швидкість послідовного читання понад 1000 МБ/сек; 

  • компактний розмір. Накопичувач не займає багато місця й легко поміститься до невеликої сумочки разом з мобільним; 

  • укомплектований рядом корисних безкоштовних утиліт від виробника.

 

Корисне програмне забезпечення та додаткові можливості від Seagate

  • Rescue Data Recovery Services – сервіс з відновлення важливих даних. Купуючи накопичувачі One Touch ви отримуєте підписку, що містить у собі одну безкоштовну спробу відновлення даних в лабораторії; 

  • чотири місячну підписку на Adobe Creative Cloud – онлайн сервіс, що дозволяє швидко встановити дистрибутив будь-якого з графічних редакторів Adobe на будь-яку платформу передплатника. Також сервіс дозволяє синхронізувати роботу в цих додатках на різних гаджетах, ви можете почати малювати на планшеті й продовжити роботу на домашньому ПК; 

  • Seagate Toolkit – фірмова утиліта, що забезпечує автоматичне резервне копіювання, оптимізує продуктивність накопичувача, захист даних від злому за допомогою 256-розрядного AES-шифрування Seagate Secure. Функція Sync Plus забезпечує постійну синхронізацію контенту між усіма вашими гаджетами.

 

Кому підійдуть SSD Seagate One Touch?

Звичайно ж тим, хто хоче отримати максимально швидкий, та, одночасно, компактний накопичувач для надійного зберігання будь-якого контенту. Але, в першу чергу, він буде оптимальним рішенням для професіоналів, що працюють з даними на різних платформах і гаджетах. Наприклад, якщо ви фотограф, то ви можете сортувати зняті кадри на смартфоні прямо на місці зйомки, а саму обробку здійснювати вже на потужному домашньому ПК. Не менш корисними будуть також безкоштовні утиліти і підписки, які дозволять оптимізувати роботу накопичувача, підвищити безпеку зберігання даних і зручність доступу до них.