Уцінені товари

Уцінені товари – вигода з мінімальним ризиком

Значення терміну “уцінка” всі трактують по-різному. Дехто відразу уявляє собі техніку чи побутові товари в неробочому, дуже пошарпаному стані. Це не зовсім так. З'ясуймо що таке уцінений товар в магазинах на прикладі ITbox.

Що це таке – уцінений товар?

Продукція, що з якоїсь причини не відповідає певним критеріям "нової" переходить в категорію уцінки. Факторів може бути кілька:

  • відсутнє оригінальне пакування (чи пошкоджене). Найбезпечніша для покупки група уцінки. Жодним чином не впливає на експлуатаційні якості продукту;
  • незначні косметичні вади. Часто в уцінку потрапляє продукція з дефектами корпусу, подряпинами, вм'ятинами. Якщо вам потрібна мікрохвильова піч, наприклад, на дачу, то уцінка по цій групі добрий спосіб заощадити;
  • неповна комплектація. Тут потрібно уточнювати чого саме не вистачає;
  • відновлена. Уцінена техніка, котру повернули до магазину після гарантійного ремонту. Часто подібна продукція нічим не відрізняється від нової. На такі уцінені товари гарантія така сама, як і на нові. Інколи може бути менше, наприклад, для смартфонів від 1 до 6 місяців.
  • повернення згідно із програмою користувачів Backbuy. Це 100% справні товари, що була у вжитку. Магазин викупає такий товар у клієнтів, та виставляє його в рубрику “уцінених” товарів. Від ступеню б.в. залежить результуюча знижка на такі товари.

Чому вигідно купувати уцінені товари?

“Уцінка” вигідна, першочергово, нижчою ціною. Якщо перед покупкою ви все перевірили – отримаєте якісний товар за розумні гроші. У ITbox ми завжди вказуємо повний перелік причин, за яким та чи інша позиція потрапила в категорію “уцінка”.