БОНУСНА ПРОГРАМА ITBOX - КУПУЙТЕ З ВИГОДОЮ

Бонусна програма дозволяє оплатити до 20% вартості замовлення з бонусного рахунку клієнта.

Як нараховуються бонуси? Скільки діють? Коли активуються?

Бонуси нараховуються за всі товари, що ви купуєте через корзину сайту. 1 бонус = 1 грн.


Кількість бонусів указано біля ціни товару:

1) на товарному списку2) на сторінці товаруЗагальна кількість бонусів на замовлення вказується на сторінці оформлення замовлення:


Бонуси нараховуються на обліковий запис із зазначеним номером телефону, або, якщо ви робите замовлення не зареєстрованим - на телефон, вказаний у замовленні.


Бонуси активуються на 15-й день з моменту отримання замовлення, після чого ними можна сплатити до 20% від вартості замовлення. Термін дії бонусів - 3 роки з моменту нарахування.


Чи нараховуються бонуси юридичним особам?

Ви можете отримувати бонуси за замовлення, що оформлені на Юридичних осіб. Для цього перед оформленням замовлення авторизуйтесь на сайті. Бонуси будуть нараховані на ваш особистий бонусний рахунок.


Як отримати більше бонусів?

Для отримання додаткових бонусів необхідно:


Оформити замовлення як фіз. особа
Вибрати спосіб оплати "Оплата за рахунком"
Додаткові бонуси будуть нараховані після надходження оплати на наш рахунок
* Такий спосіб не діє для ФОП, ПП та інших форм власності крім приватних осіб.

Скільки у мене бонусів? Де можу подивитися?

Перевірити стан бонусного рахунку можна в особистому кабінеті на сайті. Наявні на рахунку бонуси показуються у верхньому правому кутку біля іконки входу в кабінет, і в особистому кабінеті користувача:Також у кабінеті можна подивитися детальну історію нарахування / списання бонусів:З історії нарахувань Ви можете дізнатися скільки бонусів і за якими замовленнями було нараховано, а також бонуси, термін дії яких скоро закінчиться.

Як оплатити бонусами?

Крок 1.
Авторизуйтеся на сайті або зареєструйтеся, якщо у вас немає облікового запису.У разі потреби пароль облікового запису можна відновити за номером телефонуКрок 2.
Виберіть товар(и) для покупки та перейдіть на сторінку оформлення замовлення. Заповніть дані щодо доставки та способу оплати замовлення.


Крок 3.
У полі ”Сплатити бонусами” введіть скільки бонусів необхідно списати (поруч показується максимально доступна до списання кількість бонусів). Вартість замовлення буде зменшена на введену кількість бонусів.Оплатити бонусами можна до 20% вартості замовлення, враховуються тільки активні бонуси (нараховані на рахунок більше 15 днів тому). Бонуси списуються з рахунку в момент оформлення замовлення. При скасуванні замовлення бонуси повертаються на ваш бонусний рахунок.

Авторизуйтеся на сайті або зареєструйтеся, якщо у вас немає облікового запису.
У разі потреби пароль облікового запису можна відновити за номером телефону
Виберіть товар(и) для покупки та перейдіть на сторінку оформлення замовлення. Заповніть дані щодо доставки та способу оплати замовлення.
У полі ”Сплатити бонусами” введіть скільки бонусів необхідно списати (поруч показується максимально доступна до списання кількість бонусів). Вартість замовлення буде зменшена на введену кількість бонусів.
Оплатити бонусами можна до 20% вартості замовлення, враховуються тільки активні бонуси (нараховані на рахунок більше 15 днів тому). Бонуси списуються з рахунку в момент оформлення замовлення. При скасуванні замовлення бонуси повертаються на ваш бонусний рахунок.

Що таке відсотки за бонусний рахунок?

На залишок більше 50 бонусів ми щомісяця нараховуємо 8% річних. Таким чином Ви можете накопичувати більше бонусів на балансі.Щомісяця ми будемо інформувати Вас про нарахування відсотків і стан Вашого бонусного рахунку.
Правила участі в Бонусній програмі лояльності ITbox pdf

Переглянуті товари

Всі переглянуті Зберегти історію перегляду