Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Стартовий пістолет Retay XTreme Black (T570800B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 14+1 |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Висота | 138 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | ЦАМ |
| Матеріал рамки | полімер |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 843 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay XTreme Black (T570800B)
Retay XTREME є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Рукоять виконана з використанням нової технології X-Touch, яка передбачає собою текстуровану поверхню для більш надійного хвата і утримання пістолета. Модель XTREME виготовлена в сучасному тактичному стилі.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Стартовий пістолет Retay XTreme Black (T570800B)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Стартовий пістолет Retay XTreme Black (T570800B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 14+1 |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Висота | 138 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | ЦАМ |
| Матеріал рамки | полімер |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 843 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay XTreme Black (T570800B)
Retay XTREME є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Рукоять виконана з використанням нової технології X-Touch, яка передбачає собою текстуровану поверхню для більш надійного хвата і утримання пістолета. Модель XTREME виготовлена в сучасному тактичному стилі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше