Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Стартовий пістолет Retay G 19C Black (X614209B19)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 14 |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Висота | 129 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | пластик |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 767 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay G 19C Black (X614209B19)
Retay G19C є стартовим пістолетом-реплікою знаменитого напівавтоматичного пістолета Glock 19, і часто використовується армією та правоохоронними органами для навчання. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Стартовий пістолет Retay G 19C Black (X614209B19)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Стартовий пістолет Retay G 19C Black (X614209B19)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 14 |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Висота | 129 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | пластик |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 767 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay G 19C Black (X614209B19)
Retay G19C є стартовим пістолетом-реплікою знаменитого напівавтоматичного пістолета Glock 19, і часто використовується армією та правоохоронними органами для навчання. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше