Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Стартовий пістолет Retay X1 Black (P570100B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 14+1 |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Висота | 130 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Матеріал рамки | полімер |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 890 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Retay |
Опис Стартовий пістолет Retay X1 Black (P570100B)
Retay X1 є напівавтоматичним стартовим пістолетом з ударно-спусковим механізмом подвійної дії і призначений для відстрілу холостих патронів в калібрі 9 мм.
Дана модель являє собою репліку бойового пістолета Springfield eXtreme Duty / XD.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Стартовий пістолет Retay X1 Black (P570100B)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Стартовий пістолет Retay X1 Black (P570100B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 14+1 |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Висота | 130 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Матеріал рамки | полімер |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 890 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Retay |
Опис Стартовий пістолет Retay X1 Black (P570100B)
Retay X1 є напівавтоматичним стартовим пістолетом з ударно-спусковим механізмом подвійної дії і призначений для відстрілу холостих патронів в калібрі 9 мм.
Дана модель являє собою репліку бойового пістолета Springfield eXtreme Duty / XD.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше