Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Стартовий пістолет Retay XR Black (Y700290B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 14+1 |
| Загальна довжина | 179 мм |
| Висота | 130 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | пластик |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 719 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay XR Black (Y700290B)
Retay XR є напівавтоматичним стартовим пістолетом середніх розмірів з полімерною рамкою. Пістолет виконаний в тактичному стилі. Під стволом присутня планка weaver/picatinny.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Стартовий пістолет Retay XR Black (Y700290B)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Стартовий пістолет Retay XR Black (Y700290B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 14+1 |
| Загальна довжина | 179 мм |
| Висота | 130 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | пластик |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 719 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay XR Black (Y700290B)
Retay XR є напівавтоматичним стартовим пістолетом середніх розмірів з полімерною рамкою. Пістолет виконаний в тактичному стилі. Під стволом присутня планка weaver/picatinny.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше