Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Стартовий пістолет Retay P114 Black (T210333B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 6 |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Висота | 104 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | пластик |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 488 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay P114 Black (T210333B)
Retay P 114 - це нова модель, яка сподобається любителям компактних стартових пістолетів. Завдяки невеликим розмірам пістолет можна переносити в сумці або кобурі, транспортувати в автомобілі, зберігати в офісі. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Стартовий пістолет Retay P114 Black (T210333B)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Стартовий пістолет Retay P114 Black (T210333B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 6 |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Висота | 104 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | пластик |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 488 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay P114 Black (T210333B)
Retay P 114 - це нова модель, яка сподобається любителям компактних стартових пістолетів. Завдяки невеликим розмірам пістолет можна переносити в сумці або кобурі, транспортувати в автомобілі, зберігати в офісі. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше