Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Стартовий пістолет Retay F29 Black (F630403B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 9+1 |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | легкий сплав (силумін) |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 1400 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay F29 Black (F630403B)
Retay F29 є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Модель кілька схожа з Retay 84FS, за винятком дещо іншої конструкції кожуха затвора, а також п'яти магазину. Завдяки гарному балансу, пістолет комфортно лежить в руці. Запобіжник двосторонній, інтуїтивно зрозумілий в обігу. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Стартовий пістолет Retay F29 Black (F630403B)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Стартовий пістолет Retay F29 Black (F630403B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 9+1 |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | легкий сплав (силумін) |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 1400 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay F29 Black (F630403B)
Retay F29 є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Модель кілька схожа з Retay 84FS, за винятком дещо іншої конструкції кожуха затвора, а також п'яти магазину. Завдяки гарному балансу, пістолет комфортно лежить в руці. Запобіжник двосторонній, інтуїтивно зрозумілий в обігу. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Стартовий пістолет Retay F29 Black (F630403B)