Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Стартовий пістолет Retay S22 Black (M530108B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 17+1 |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Висота | 139 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | ЦАМ |
| Матеріал рамки | полімер |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 914 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay S22 Black (M530108B)
Retay S22 є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Пістолет оснащений запобіжником. Рукоять виконана з використанням нової технології S-Touch, яка передбачає собою текстуровану поверхню для більш надійного хвата і утримання пістолета.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Стартовий пістолет Retay S22 Black (M530108B)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Стартовий пістолет Retay S22 Black (M530108B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 17+1 |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Висота | 139 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | ЦАМ |
| Матеріал рамки | полімер |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 914 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay S22 Black (M530108B)
Retay S22 є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Пістолет оснащений запобіжником. Рукоять виконана з використанням нової технології S-Touch, яка передбачає собою текстуровану поверхню для більш надійного хвата і утримання пістолета.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше