Давно не секрет, що на ринку побутової техніки та гаджетів країни зустрічаються два види продукції: офіційна (біла) і, так званий, "сірий" товар.  Біла поставляється представником компанії виробника або офіційним дистриб'ютором, "сіра" ввозиться на ринок напівлегально.

Які переваги отримує користувач, обираючи справжню продукцію, яка завжди дорожче (адже з неї сплачені податки)?  Як перевірити товар на справжність при отриманні у магазині або поштовому відділенні?  Про усе це ми зараз розповімо.
 

Офіційний партнер Samsung

 

Важливі переваги, які ви отримаєте, придбавши офіційну продукцію Samsung

 

  • гарантія якості.  Уся продукція, що ввозиться до країни легально, проходить обов'язкову державну сертифікацію (на предмет безпеки, екологічності).  Це гарантує її відповідність державним стандартам якості (ДСТУ);

  • цілодобова підтримка користувачів та повноцінний сервіс державною мовою.  Samsung Electronics є лідером у галузі сервісного й гарантійного обслуговування: найбільше сервісних центрів в Україні, висока якість їх роботи.  Ще одна вагома перевага – безперебійне постачання комплектуючих для ремонтних робіт усіх актуальних модельних лінійок продукції Samsung.  Це більше ніж сотні тисяч найменувань, що регулярно надходять до центрів обслуговування усієї країни.  У разі виникнення будь-яких питань користувачі "білої" продукції можуть звернутися за інформаційною підтримкою, що працює у режимі 24/7.  Підтримка надається на всіх, уживаних в Україні, мовах;

  • локалізований контент.  Вся офіційна продукція проходить необхідну локалізацію.  Це означає, що будь-де: в інструкціях, додатках, ПО і сервісах буде доступне меню українською та російською мовами.

 

Сервісний центр samsung

 

Важливо розуміти, що для товарів, що були ввезені до країни нелегально, ви не зможете отримати сервісної підтримки (для неї потрібна ідентифікація за номером IMEI), гарантійного обслуговування в авторизованому сервісному центрі з оригінальними запчастинами.

Як перевірити справжність вашого гаджета Samsung?

 

Усі, зазначені вище, переваги, доступні, якщо ваша техніка придбана через офіційного дистриб'ютора (яким є магазин ITbox).  Ось кілька способів перевірити вашу електроніку Самсунг на предмет автентичності:

  • маркування на пакуванні.  У правому верхньому кутку товарної наліпки смарт пристрою ви можете знайти позначки: "Samsung офіційний продукт" та емблему у вигляді трилисника в незамкненому колі.  Ця емблема – свідчення відповідності продукції всім державним товарно-технічним та екологічним регламентам;

 

маркування samsung на пакуванні

 

 

  • абревіатура, що міститься наприкінці номеру моделі.  Останні 2-3 літери цього номеру є регіональним ідентифікатором, для різних типів техніки. Їх повний перелік ми наведемо далі в таблиці;

    номери регіональних ідентифікаторів samsung для різних типів техніки

  • перевірка за IMEI. Всі смартфони та інші розумні гаджети можна перевірити за номером IMEI на офіційному сервісі Samsung.

 

телефон

SEK

планшет

SEK

мобільний смарт-пристрій

SEK

телевізор

UA

відеокамера

XER

домашній кінотеатр

NWT, XER, RU

МР3-програвач

NWT

музичний центр

NWT, XER, RU

цифровий фотоапарат

RU, UA

холодильник

UA

пральна машина

UA

кондиціонер

ER

варильна поверхня

WT

мікрохвильова піч

BW, UA, BWT

пилосмок

UK, SBW, EV

духова шафа

WT

ноутбук

UA, RU

монітор

UA, EN, CI

принтер

XEV

 

Онлайн-магазин ITbox є авторизованим партнером Samsung в Україні – тому у нас можна придбати офіційну продукцію компанії з усіма супутніми перевагами.