новорічні подарунки

Під час зимових свят у людей є 2 основні проблеми – що подарувати близьким та як пережити ранок 1 січня. Якщо з останнім все залежить від вас, то з першим вам допоможе ITbox. Ми опублікували цикл матеріалів, в яких дали поради та ідеї новорічних подарунків на різний смак і гаманець. В них ви знайдете безліч ідей, як недорогих, так і коштовних подарунків для близьких. 

ТОП 50 ідей новорічних подарунків

Для того щоб вам було зручно підібрати подарунки, ми згрупували 50 ідей в тематичні списки. Переходьте за посиланнями, обирайте та зустрічайте Новий 2020 рік без зайвих клопотів.

Також ми маємо для вас кілька порад, з якими купівля новорічних подарунків буде цікавим та економічно вигідним процесом.

9 порад, як вибрати новорічні подарунки 

новорічні подарунки _ фото 2

  1. Визначте свій святковий бюджет. Важливо визначити не лише загальний бюджет, а скласти перелік, кого ви плануєте вітати і якою може бути максимальна вартість 1 подарунка.

  2. Купуйте подарунки на Новий рік заздалегідь. Так ви позбавите себе можливості перевірити свої нерви на міцність в довжелезних чергах. Ще кращий варіант – купувати онлайн. Кілька кліків і замовлення незабаром у вас вдома.

  3. Щоб свята подарували вам приємні враження і спогади, а не пустий гаманець і думки «коли там в січні зарплата?», не оминайте можливості зекономити. Спеціальні святкові пропозиції, програми лояльності, знижки для постійних покупців – це відмінний спосіб купити подарунки на Новий рік за доступною ціною.

  4. Людей можна умовно поділити на 2 типи в залежності від того, які подарунки вони люблять: є ті, хто цінує практичність і ті, хто цінує подарунки «для душі». Обираючи, зважайте на це.

  5. Намагайтесь уникати стереотипних подарунків. Подарувати дівчині кухонний комбайн чи м’ясорубку – хороший варіант лише тоді, коли вона сама обмовилася, що хоче це. В інших ситуаціях цей подарунок так і говорить «жінко, твоє місце на кухні». Уникати стереотипних подарунків варто і дівчатам, які дійсно хочуть порадувати своїх коханих. Залишіть піну для гоління та шкарпетки для інтернет-мемів. Ліпше зверніть увагу на сфери інтересів людини, якій ви готуєте подарунок та підберіть щось оригінальне.

  6. Обрати недоречний новорічний подарунок – особливе вміння в наш час. Все тому що підказки, що потрібно людині та що її цікавить, можна з легкістю знайти на її сторінках в соцмережах. Погортайте сторінку друга у фейсбуці, подивіться на кого він чи вона підписаний в інстаграмі – і ось вам кілька готових варіантів.

  7. Вибираючи подарунок для дитини, зважайте на її вік. Маленькі деталі або складні інструкції – точно не те, що потрібно для малюків 3-5 років.

  8. Гірше недоречно підібраного подарунка, тільки поганий за якістю, котрий зламається на другий день після користування. Краще купити скромніший, але якісніший подарунок.

  9. Вагаєтесь, що обрати? Тоді надайте перевагу раціональній альтернативі – подарунковому сертифікату. З ним людина зможе сама обрати, що їй до вподоби. Наприклад, в ITbox є подарункові сертифікати номіналом 100, 200, 500 та 1000 грн.

 

Які подарунки ви б не обрали, варто пам’ятати, що вони є лише приємними доповненням свята. Головне – аби ваші святкові вечори були наповнені щирими посмішками та яскравими моментами. А про якісні та цікаві подарунки подбає інтернет-магазин ITbox.