Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Колір | малиновий |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
Ця класична сумка розрахована на ноутбуки з розміром до 15.6". Вона забезпечує не тільки зручне місце для зберігання ноутбука, але й відділення для папок, документів, ручок, зарядного пристрою та різноманітних аксесуарів. Внутрішні розміри: ширина 390 мм, висота 290 мм.
Завдяки надійному способу закриття на блискавку, ваші речі будуть у безпеці під час подорожей. Це ідеальний вибір для тих, хто часто у роз'їздах і цінує якість та стиль.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Колір | малиновий |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)
Ця класична сумка розрахована на ноутбуки з розміром до 15.6". Вона забезпечує не тільки зручне місце для зберігання ноутбука, але й відділення для папок, документів, ручок, зарядного пристрою та різноманітних аксесуарів. Внутрішні розміри: ширина 390 мм, висота 290 мм.
Завдяки надійному способу закриття на блискавку, ваші речі будуть у безпеці під час подорожей. Це ідеальний вибір для тих, хто часто у роз'їздах і цінує якість та стиль.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Burgundy, white print (NB1502UWBY)