Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1101 pixel (NB1101PX)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1101 pixel (NB1101PX)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | водонепроникний, регульований плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 390x280x20 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | хакі |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1101 pixel (NB1101PX)
Внутрішній простір організовано так, щоб забезпечити місце для всіх необхідних речей: папок, документів, ручок, зарядного пристрою та інших аксесуарів. Це робить сумку ідеальною для професіоналів, які часто перебувають у дорозі.
Сумка має класичний стиль і закривається на блискавку, що спрощує доступ до вмісту. Вона легка, вагою всього 0.2 кг, і виконана в стильному кольорі хакі. Обираючи цю сумку, ви отримуєте комфорт і вишуканість у будь-якій подорожі або робочій поїздці.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1101 pixel (NB1101PX)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1101 pixel (NB1101PX)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | водонепроникний, регульований плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 390x280x20 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | хакі |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1101 pixel (NB1101PX)
Внутрішній простір організовано так, щоб забезпечити місце для всіх необхідних речей: папок, документів, ручок, зарядного пристрою та інших аксесуарів. Це робить сумку ідеальною для професіоналів, які часто перебувають у дорозі.
Сумка має класичний стиль і закривається на блискавку, що спрощує доступ до вмісту. Вона легка, вагою всього 0.2 кг, і виконана в стильному кольорі хакі. Обираючи цю сумку, ви отримуєте комфорт і вишуканість у будь-якій подорожі або робочій поїздці.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1101 pixel (NB1101PX)