Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB001 gray (NB001GY)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB001 gray (NB001GY)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Колір | сірий |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB001 gray (NB001GY)
Сумка має достатньо місця для зберігання не лише ноутбука, але й папок, документів та інших аксесуарів. Відокремлені відділення дозволяють легко організувати простір для всіх необхідних речей, а зручний спосіб закриття на блискавку гарантує їх безпеку під час поїздок. Колірний варіант сірий додає елегантності та універсальності вашому стилю.
Ця класична сумка — чудовий вибір для мобільних професіоналів, які часто подорожують і потребують зручного рішення для перенесення важливих речей.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB001 gray (NB001GY)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB001 gray (NB001GY)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Колір | сірий |
Опис Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB001 gray (NB001GY)
Сумка має достатньо місця для зберігання не лише ноутбука, але й папок, документів та інших аксесуарів. Відокремлені відділення дозволяють легко організувати простір для всіх необхідних речей, а зручний спосіб закриття на блискавку гарантує їх безпеку під час поїздок. Колірний варіант сірий додає елегантності та універсальності вашому стилю.
Ця класична сумка — чудовий вибір для мобільних професіоналів, які часто подорожують і потребують зручного рішення для перенесення важливих речей.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше