Сумка для ноутбука Defender 15.6" Solid PU beige (26126)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сумка для ноутбука Defender 15.6" Solid PU beige (26126)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліуретан |
| Особливості | знімний плечовий ремінь, регульований плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 310 х 410 х 40 мм |
| Вага | 0.37 кг |
| Колір | бежевий |
Опис Сумка для ноутбука Defender 15.6" Solid PU beige (26126)
Виготовлена з поліуретану, вона легка (всього 0.37 кг), але міцна, що є чудовим варіантом для ноутбуків з діагоналлю до 15.6". Посилене відділення захищає ваш ноутбук від пилу та пошкоджень, а м'яка екошкіра додає естетичного вигляду, не завдаючи шкоди довкіллю.
Зовнішні кишені на блискавці та липучці зручно зберігають аксесуари і дрібниці, а також забезпечують швидкий доступ до необхідних речей. Чорні блискавки створюють стильні акценти.
Можливість кріплення на ручку валізи робить цю сумку ідеальним вибором для подорожей, поєднуючи унікальні функції та стиль ще ніколи не було так легко та привабливо.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сумка для ноутбука Defender 15.6" Solid PU beige (26126)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сумка для ноутбука Defender 15.6" Solid PU beige (26126)
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | поліуретан |
| Особливості | знімний плечовий ремінь, регульований плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 310 х 410 х 40 мм |
| Вага | 0.37 кг |
| Колір | бежевий |
Опис Сумка для ноутбука Defender 15.6" Solid PU beige (26126)
Виготовлена з поліуретану, вона легка (всього 0.37 кг), але міцна, що є чудовим варіантом для ноутбуків з діагоналлю до 15.6". Посилене відділення захищає ваш ноутбук від пилу та пошкоджень, а м'яка екошкіра додає естетичного вигляду, не завдаючи шкоди довкіллю.
Зовнішні кишені на блискавці та липучці зручно зберігають аксесуари і дрібниці, а також забезпечують швидкий доступ до необхідних речей. Чорні блискавки створюють стильні акценти.
Можливість кріплення на ручку валізи робить цю сумку ідеальним вибором для подорожей, поєднуючи унікальні функції та стиль ще ніколи не було так легко та привабливо.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше