Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 960GB AMD (R5MP960G8)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1900 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 80 х 22 мм |
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 960GB AMD (R5MP960G8)
Radeon R5 2280 - SSD-накопичувач від компанії AMD. Створений у компактному форм-факторі, який є відмінним рішенням для модернізації сучасних тонких пристроїв. Підключається за допомогою швидкісного інтерфейсу PCIe 3.0. Побудований на базі пам'яті 3D TLC, а тому гарантує хорошу продуктивність.
Призначений для систем, де потрібна стабільність передачі даних. Швидкість зчитування дорівнює 2100 МБ на секунду, а швидкість запису - 1900 МБ на секунду.
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 960GB AMD (R5MP960G8)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1900 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 80 х 22 мм |
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 960GB AMD (R5MP960G8)
Radeon R5 2280 - SSD-накопичувач від компанії AMD. Створений у компактному форм-факторі, який є відмінним рішенням для модернізації сучасних тонких пристроїв. Підключається за допомогою швидкісного інтерфейсу PCIe 3.0. Побудований на базі пам'яті 3D TLC, а тому гарантує хорошу продуктивність.
Призначений для систем, де потрібна стабільність передачі даних. Швидкість зчитування дорівнює 2100 МБ на секунду, а швидкість запису - 1900 МБ на секунду.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD M.2 2280 960GB AMD (R5MP960G8)