Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Kingston (SA400S37/240G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | A400 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 350 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Тип поставки | BOX |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Kingston (SA400S37/240G)






Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Накопичувач SSD 2.5" 240GB Kingston (SA400S37/240G)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Kingston (SA400S37/240G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | A400 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 350 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Тип поставки | BOX |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 240GB Kingston (SA400S37/240G)






Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 240GB Kingston (SA400S37/240G)