Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 120GB Kingston (SA400S37/120G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | A400 |
| Об'єм пам'яті | 120 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 320 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Тип поставки | BOX |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 120GB Kingston (SA400S37/120G)






Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 120GB Kingston (SA400S37/120G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | A400 |
| Об'єм пам'яті | 120 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 320 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Тип поставки | BOX |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 120GB Kingston (SA400S37/120G)






Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 120GB Kingston (SA400S37/120G)