Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 480GB AMD (R5M480G8)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Radeon R5 |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Габарити | 80 х 22 мм |
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 480GB AMD (R5M480G8)
Radeon R5 2280 - SSD-накопитель компактного форм-фактора M. 2. Подключается с помощью скоростного интерфейса SATA III. Построен на базе памяти TLC, а потому гарантирует хорошую производительность.
Предназначен для систем, где нужна стабильность передачи данных. Скорость считывания равна 530 МБ в секунду, а скорость записи - 500 МБ на секунду.
Особенности
- Тип накопителя SSD
- Тип памяти SSD3D TLC
- Форм-фактор M. 2
- Интерфейс подключения SATA 3 SSD
- Объем накопителя 480 ГБ
- Скорость записи SSD 500 МБ/с
- Скорость чтения SSD 530 МБ/с
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 480GB AMD (R5M480G8)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Radeon R5 |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Габарити | 80 х 22 мм |
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 480GB AMD (R5M480G8)
Radeon R5 2280 - SSD-накопитель компактного форм-фактора M. 2. Подключается с помощью скоростного интерфейса SATA III. Построен на базе памяти TLC, а потому гарантирует хорошую производительность.
Предназначен для систем, где нужна стабильность передачи данных. Скорость считывания равна 530 МБ в секунду, а скорость записи - 500 МБ на секунду.
Особенности
- Тип накопителя SSD
- Тип памяти SSD3D TLC
- Форм-фактор M. 2
- Интерфейс подключения SATA 3 SSD
- Объем накопителя 480 ГБ
- Скорость записи SSD 500 МБ/с
- Скорость чтения SSD 530 МБ/с
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD M.2 2280 480GB AMD (R5M480G8)