Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5MP240G8)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 80 х 22 мм |
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5MP240G8)
Твердотільні накопичувачі AMD Radeon R5 серії кардинально змінюють стан речей.
Готуйтеся вийти на новий рівень продуктивності й отримати незабутні відчуття від ігор, високої швидкості відгуку системи та роботи програм із новим пристроєм для зберігання даних.
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5MP240G8)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 80 х 22 мм |
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5MP240G8)
Твердотільні накопичувачі AMD Radeon R5 серії кардинально змінюють стан речей.
Готуйтеся вийти на новий рівень продуктивності й отримати незабутні відчуття від ігор, високої швидкості відгуку системи та роботи програм із новим пристроєм для зберігання даних.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5MP240G8)