Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5M240G8)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Radeon R5 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 400 Mb/s |
| Габарити | 80 х 22 мм |
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5M240G8)
Radeon R5 2280 - SSD-накопичувач компактного форм-фактору M.2. Підключається за допомогою швидкісного інтерфейсу SATA III. Побудований на базі пам'яті 3D TLC, а тому гарантує хорошу продуктивність.
Призначений для систем, де потрібна стабільність передачі даних. Швидкість зчитування дорівнює 530 МБ на секунду, а швидкість запису - 400 МБ на секунду.
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5M240G8)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Radeon R5 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | M.2 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 400 Mb/s |
| Габарити | 80 х 22 мм |
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5M240G8)
Radeon R5 2280 - SSD-накопичувач компактного форм-фактору M.2. Підключається за допомогою швидкісного інтерфейсу SATA III. Побудований на базі пам'яті 3D TLC, а тому гарантує хорошу продуктивність.
Призначений для систем, де потрібна стабільність передачі даних. Швидкість зчитування дорівнює 530 МБ на секунду, а швидкість запису - 400 МБ на секунду.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD M.2 2280 240GB AMD (R5M240G8)