Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 960GB AMD (R5SL960G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Виробник | AMD |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 960GB AMD (R5SL960G)
SSD-накопичувач AMD Radeon R5 Series з об'ємом пам'яті 960 ГБ здатний здорово збільшити швидкодію комп'ютера. З використанням представленого SSD-накопичувача також ваше комп'ютерний пристрій отримує 960 ГБ для зберігання необхідної інформації, будь то фільми, ігри або колекція фотографій і відео з відпустки.
Модель належить фізичному інтерфейсу SATA III. Також вона має чіп пам'яті TLC 3D NAND, швидкість читання даних 544 Мбайт / с, швидкість запису даних 349 Мбайт / с. SSD-накопичувач AMD Radeon R5 Series належить форм-фактору 2.5 ", а для живлення має інтерфейс SATA 15 pin.
AMD Radeon R5 R5SL960G - твердотільний накопичувач від відомого бренду, який дозволить збільшити продуктивність системи і вийти на новий рівень ефективності в роботі. Володіє високою ємністю в 960 ГБ і створений з використанням технології пам'яті TLC.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 960GB AMD (R5SL960G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Виробник | AMD |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 960GB AMD (R5SL960G)
SSD-накопичувач AMD Radeon R5 Series з об'ємом пам'яті 960 ГБ здатний здорово збільшити швидкодію комп'ютера. З використанням представленого SSD-накопичувача також ваше комп'ютерний пристрій отримує 960 ГБ для зберігання необхідної інформації, будь то фільми, ігри або колекція фотографій і відео з відпустки.
Модель належить фізичному інтерфейсу SATA III. Також вона має чіп пам'яті TLC 3D NAND, швидкість читання даних 544 Мбайт / с, швидкість запису даних 349 Мбайт / с. SSD-накопичувач AMD Radeon R5 Series належить форм-фактору 2.5 ", а для живлення має інтерфейс SATA 15 pin.
AMD Radeon R5 R5SL960G - твердотільний накопичувач від відомого бренду, який дозволить збільшити продуктивність системи і вийти на новий рівень ефективності в роботі. Володіє високою ємністю в 960 ГБ і створений з використанням технології пам'яті TLC.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 960GB AMD (R5SL960G)