Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB AMD (R3SL480G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | R3 Series |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 470 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Тип поставки | BOX |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 480GB AMD (R3SL480G)
Накопичувач SSD 2.5 "480GB AMD (R3SL480G) - твердотільні накопичувачі AMD Radeon R3 серії кардинально змінюють стан речей. Готуйтеся вийти на новий рівень продуктивності і отримати незабутні відчуття від ігор, високій швидкості відгуку системи і роботи додатків з новим пристроєм для зберігання даних.
Контролер SM2256KX - забезпечує необхідну продуктивність і ресурс експлуатації для ефективних обчислень. Флеш-пам'ять NAND Flash відрізняється високою продуктивністю за доступною ціною.
Накопичувач SSD 2.5 "480GB AMD (R3SL480G) з тонким корпусом товщиною в 7 мм сумісна з настільними комп'ютерами і ультратонкими ноутбуками. Особливості: IOMeter (Random / IOPS): читання 82.62К, запис 28.241К.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB AMD (R3SL480G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | R3 Series |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 470 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Тип поставки | BOX |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 480GB AMD (R3SL480G)
Накопичувач SSD 2.5 "480GB AMD (R3SL480G) - твердотільні накопичувачі AMD Radeon R3 серії кардинально змінюють стан речей. Готуйтеся вийти на новий рівень продуктивності і отримати незабутні відчуття від ігор, високій швидкості відгуку системи і роботи додатків з новим пристроєм для зберігання даних.
Контролер SM2256KX - забезпечує необхідну продуктивність і ресурс експлуатації для ефективних обчислень. Флеш-пам'ять NAND Flash відрізняється високою продуктивністю за доступною ціною.
Накопичувач SSD 2.5 "480GB AMD (R3SL480G) з тонким корпусом товщиною в 7 мм сумісна з настільними комп'ютерами і ультратонкими ноутбуками. Особливості: IOMeter (Random / IOPS): читання 82.62К, запис 28.241К.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 480GB AMD (R3SL480G)