Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB Radeon R5 AMD (R5SL256G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Radeon R5 |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
| Колір | чорний |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB Radeon R5 AMD (R5SL256G)
AMD Radeon R5S - 2.5'' дюймовий твердотільний накопичувач, побудований на базі пам'яті 3D TLC.
Не створює звуків при роботі, адже не має рухомих механічних частин, а отже він дозволяє повністю сфокусуватися на роботі. Диск легко встановлюється, а також є більш стійким до вібрацій та ударів.
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB Radeon R5 AMD (R5SL256G)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Radeon R5 |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 540 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Габарити | 100 х 70 х 7 мм |
| Колір | чорний |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB Radeon R5 AMD (R5SL256G)
AMD Radeon R5S - 2.5'' дюймовий твердотільний накопичувач, побудований на базі пам'яті 3D TLC.
Не створює звуків при роботі, адже не має рухомих механічних частин, а отже він дозволяє повністю сфокусуватися на роботі. Диск легко встановлюється, а також є більш стійким до вібрацій та ударів.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Накопичувач SSD 2.5" 256GB Radeon R5 AMD (R5SL256G)