Акція
кратність наближення - 10х, Діаметр об'єктива - 50 мм, Діаметр вихідної зіниці - 5 мм, Корпус - пластик, алюміній, 800 г, чорний
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 920 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Бінокль Konus Konusvue 10x50 W.A. (2103)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Фактор сутінків | 22.3 |
| Світлосила | 25 |
| Найменша відстань фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-73 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Konusvue 10x50 W.A. (2103)
Konusvue — недорогий, класичний бінокль. Корпус має гумове покриття, яке убезпечить від випадкового вислизання. Великі 50 мм лінзи об'єктивів дають широке поле зору.
Бінокль дуже компактний, попри великий ступінь збільшення. Є можливість установлення на штатив.
Акція
кратність наближення - 10х, Діаметр об'єктива - 50 мм, Діаметр вихідної зіниці - 5 мм, Корпус - пластик, алюміній, 800 г, чорний
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 920 грн
+2 дні
Доставка Бінокль Konus Konusvue 10x50 W.A. (2103)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Бінокль Konus Konusvue 10x50 W.A. (2103)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Фактор сутінків | 22.3 |
| Світлосила | 25 |
| Найменша відстань фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-73 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Konusvue 10x50 W.A. (2103)
Konusvue — недорогий, класичний бінокль. Корпус має гумове покриття, яке убезпечить від випадкового вислизання. Великі 50 мм лінзи об'єктивів дають широке поле зору.
Бінокль дуже компактний, попри великий ступінь збільшення. Є можливість установлення на штатив.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Відгуки та питання покупців Бінокль Konus Konusvue 10x50 W.A. (2103)