Характеристики Бінокль Konus Army 7х50 W.A. (2171)
| Кратність наближення | 7x |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.1 мм |
| Фактор сутінків | 18.7 |
| Світлосила | 27.56 |
| Найменша відстань фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 110 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 57-74 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Army 7х50 W.A. (2171)
Бінокль Konus KonusArmy 7x50 — чудовий класичний бінокль. Військовий дизайн, потужна якість оптики та механіки. Чудовий вибір для тих, хто полюбляє спостерігати за природою, птахами, тваринами, спортивними змаганнями, для полювання й риболовлі. Міцний погумований корпус, захищений від механічних пошкоджень і подряпин. Зображення яскраве, чітке, насичене та контрастне.
Доставка Бінокль Konus Army 7х50 W.A. (2171)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль Konus Army 7х50 W.A. (2171)
| Кратність наближення | 7x |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.1 мм |
| Фактор сутінків | 18.7 |
| Світлосила | 27.56 |
| Найменша відстань фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 110 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 57-74 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Army 7х50 W.A. (2171)
Бінокль Konus KonusArmy 7x50 — чудовий класичний бінокль. Військовий дизайн, потужна якість оптики та механіки. Чудовий вибір для тих, хто полюбляє спостерігати за природою, птахами, тваринами, спортивними змаганнями, для полювання й риболовлі. Міцний погумований корпус, захищений від механічних пошкоджень і подряпин. Зображення яскраве, чітке, насичене та контрастне.
Дізнатися детальніше