Характеристики Бінокль Konus Konusvue 8x40 W.A. (2101)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 40 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Фактор сутінків | 14.4 |
| Світлосила | 25 |
| Найменша відстань фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 143 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-73 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Konusvue 8x40 W.A. (2101)
Konusvue — недорогий класичний бінокль. Корпус має гумове покриття, яке убезпечить від випадкового вислизання. Великі 40 мм лінзи об'єктивів дають широке поле зору — W.A.
Бінокль дуже компактний, попри великий ступінь збільшення. Є можливість установлення на штатив.
Бінокль стане практичним, корисним подарунком, що постачається в стильній кольоровій упаковці
Особливості моделі
- Класичний ширококутний бінокль
- Збільшення: 8х
- Центральне фокусування
- Поле зору на 1000 м: 143 м
- Діаметр об'єктива: 5 мм
- Вага: 530 г
Доставка Бінокль Konus Konusvue 8x40 W.A. (2101)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль Konus Konusvue 8x40 W.A. (2101)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 40 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Фактор сутінків | 14.4 |
| Світлосила | 25 |
| Найменша відстань фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 143 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-73 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Konusvue 8x40 W.A. (2101)
Konusvue — недорогий класичний бінокль. Корпус має гумове покриття, яке убезпечить від випадкового вислизання. Великі 40 мм лінзи об'єктивів дають широке поле зору — W.A.
Бінокль дуже компактний, попри великий ступінь збільшення. Є можливість установлення на штатив.
Бінокль стане практичним, корисним подарунком, що постачається в стильній кольоровій упаковці
Особливості моделі
- Класичний ширококутний бінокль
- Збільшення: 8х
- Центральне фокусування
- Поле зору на 1000 м: 143 м
- Діаметр об'єктива: 5 мм
- Вага: 530 г
Дізнатися детальніше