Бінокль Konus Army 10х50 W.A. (2172)
Характеристики Бінокль Konus Army 10х50 W.A. (2172)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.7 мм |
| Фактор сутінків | 23.08 |
| Світлосила | 25 |
| Найменша відстань фокусування | 20 м |
| Поле зору на 1000 м | 112 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 57-74 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Army 10х50 W.A. (2172)
Army 10x50 WA — це військовий 10-кратний бінокль від Konus, призначений для використання у важких польових умовах.
Бінокль має міцний прогумований корпус із ребрами жорсткості для забезпечення додаткового захисту під час експлуатації в екстремальних умовах. Його BAK-4 призми й багатошарове покриття оптики забезпечують чудове зображення за високого відсотка пропускання світла, а їхні висувні наочники роблять спостереження комфортним.
Прекрасно підійде і для професійних спортсменів екстремалів.
Доставка Бінокль Konus Army 10х50 W.A. (2172)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль Konus Army 10х50 W.A. (2172)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.7 мм |
| Фактор сутінків | 23.08 |
| Світлосила | 25 |
| Найменша відстань фокусування | 20 м |
| Поле зору на 1000 м | 112 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 57-74 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Army 10х50 W.A. (2172)
Army 10x50 WA — це військовий 10-кратний бінокль від Konus, призначений для використання у важких польових умовах.
Бінокль має міцний прогумований корпус із ребрами жорсткості для забезпечення додаткового захисту під час експлуатації в екстремальних умовах. Його BAK-4 призми й багатошарове покриття оптики забезпечують чудове зображення за високого відсотка пропускання світла, а їхні висувні наочники роблять спостереження комфортним.
Прекрасно підійде і для професійних спортсменів екстремалів.
Дізнатися детальніше