Характеристики Бінокль Konus Sporty 7x50 (2255)
| Кратність наближення | 7x |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.1 мм |
| Фактор сутінків | 18.7 |
| Світлосила | 51 |
| Найменша відстань фокусування | 20 м |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 54-73 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Sporty 7x50 (2255)
Sporty — бінокль із фіксованою фокусною відстанню, ідеально підходить для спостереження за спортивними змаганнями або динамічними об'єктами. Вам не треба крутити фокусувальне кільце для отримання чіткої, яскравої картинки. Корпус має спеціальну, протиковзну, прогумовану поверхню. Для більшого комфорту, є можливість встановлення бінокля на штатив.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Збільшення: 7х
- Фіксований фокус від 20 м до нескінченності
- Вихідна зіниця: 7 мм
- Поле зору: 122 м/1000 м
- Вага: 800 г
Доставка Бінокль Konus Sporty 7x50 (2255)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль Konus Sporty 7x50 (2255)
| Кратність наближення | 7x |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.1 мм |
| Фактор сутінків | 18.7 |
| Світлосила | 51 |
| Найменша відстань фокусування | 20 м |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 54-73 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Sporty 7x50 (2255)
Sporty — бінокль із фіксованою фокусною відстанню, ідеально підходить для спостереження за спортивними змаганнями або динамічними об'єктами. Вам не треба крутити фокусувальне кільце для отримання чіткої, яскравої картинки. Корпус має спеціальну, протиковзну, прогумовану поверхню. Для більшого комфорту, є можливість встановлення бінокля на штатив.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Збільшення: 7х
- Фіксований фокус від 20 м до нескінченності
- Вихідна зіниця: 7 мм
- Поле зору: 122 м/1000 м
- Вага: 800 г
Дізнатися детальніше