Оновлені NAS SSD накопичувачі стали істотно швидшими, витривалішими та стабільнішими.  З новим продуктом з'явилася можливість проапгрейдити свої серверні сховища, збільшуючи їх пропускну здатність та надійність.,

NAS SSD Apacer

 

Що таке NAS і чому для нього потрібні спеціальні накопичувачі?

Network Access System - система доступу в мережу, фактично сервер.  Сховище, яке відрізняється від серверів створених на основі домашнього ПК наявністю логіки, адаптованої під роботу на високих швидкостях відклику і заздалегідь прошитими протоколами безпеки.

З появою високошвидкісного 5G, необхідно не тільки розширювати хмарні сховища даних, але і прискорювати їх роботу.  Приводити мережеві хаби у відповідність до нових стандартів швидкості та безпеки.

Бренд Apacer, що спеціалізується на виробництві промислових систем збереження і пристроях постійної пам'яті, представив нове покоління SSD-накопичувачів Apacer NAS, призначених для сучасних серверних рішень.

 

Які переваги пропонують SSD-накопичувачі Apacer NAS?

  • Загальне підвищення продуктивності.  Зчитування й запис великих обсягів даних 24/7.  У порівнянні зі звичайними, не спеціалізованим, накопичувачами, у них є вбудований протокол безпеці, вони швидше оновлюють дані та мають більшу надійність.  Подібні рішення дозволяють працювати з відео з роздільною здатністю 4К та фото-відео редакторами з високою швидкістю відклику онлайн;

  • строк служби такого SSD приблизно в 3 рази вище, ніж у будь-якої побутової моделі, призначеної для персонального ПК.  Вони побудовані на флешпам'яті 3D NAND, котра й забезпечує такий ресурс;

  • знижені, в порівнянні з попередніми поколіннями, енергоспоживання і рівень шуму;

  • надійність. Провідні світові виробники систем зберігання QNAP і Asustor вже протестували цю продукцію.  Фахівці цих компаній гарантують безперебійну мережеву роботу SSD-накопичувачів Apacer NAS і їх повну відповідність заявленим виробником параметрам.

SSD NAS Apacer

Придбати накопичувачі Apacer NAS можна в мережі магазинів ITbox

  • обсяг від 128 ГБ до 1 Тб;

  • форм-фактор 2,5” Sata III;

  • фірмова прошивка.

Продукція сумісна за всіма провідними фірмовими системами NAS і підійде як для сховищ великих корпорацій, так і для малого або середнього бізнесу.