256 GB, 3D TLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 550 Mb/s, Швидкість запису - 490 Mb/s, 100 x 69.9 x 7 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0448718 завтра
Вибір ITBOX
код: U0278957 завтра
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB Apacer (AP256GPPSS25-R)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 490 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 155 |
| Тип поставки | BOX |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB Apacer (AP256GPPSS25-R)
256 GB, 3D TLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 550 Mb/s, Швидкість запису - 490 Mb/s, 100 x 69.9 x 7 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0448718 завтра
Вибір ITBOX
код: U0278957 завтра
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 256GB Apacer (AP256GPPSS25-R)
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 490 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 155 |
| Тип поставки | BOX |
Опис Накопичувач SSD 2.5" 256GB Apacer (AP256GPPSS25-R)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації