Захист екрану Extradigital Nikon D90 (Twin) (LCD00ED0005)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Захист екрану Extradigital Nikon D90 (Twin) (LCD00ED0005)
| Сумісність | Nikon D90 |
| Кількість екранів | 2 |
| Міцність | до 12 кг/см² |
| Просвітленість | 90% |
| Стійкий до | подряпин |
| Особливості | ультрафіолетовий шар |
| Розмір екрану | 38.8 x 22.6 x 0.5 мм, 67.8 x 54.2 x 1.2 мм |
| Виробник | Extradigital |
| Штрихкод | 282026000005 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Захист екрану Extradigital Nikon D90 (Twin) (LCD00ED0005)
Захист екрану ExtraDigital Nikon D90 (Twin) захистить дисплей фотокамери від подряпин, відбитків пальців і подряпин. Він надовго збереже первісний вигляд РК-екрані фотоапарата. Матеріал з якого зроблена захист — це високоякісний просвітлений пластик, який не спотворює зображення і не змінює кольору.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Захист екрану Extradigital Nikon D90 (Twin) (LCD00ED0005)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Захист екрану Extradigital Nikon D90 (Twin) (LCD00ED0005)
| Сумісність | Nikon D90 |
| Кількість екранів | 2 |
| Міцність | до 12 кг/см² |
| Просвітленість | 90% |
| Стійкий до | подряпин |
| Особливості | ультрафіолетовий шар |
| Розмір екрану | 38.8 x 22.6 x 0.5 мм, 67.8 x 54.2 x 1.2 мм |
| Виробник | Extradigital |
| Штрихкод | 282026000005 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Захист екрану Extradigital Nikon D90 (Twin) (LCD00ED0005)
Захист екрану ExtraDigital Nikon D90 (Twin) захистить дисплей фотокамери від подряпин, відбитків пальців і подряпин. Він надовго збереже первісний вигляд РК-екрані фотоапарата. Матеріал з якого зроблена захист — це високоякісний просвітлений пластик, який не спотворює зображення і не змінює кольору.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Захист екрану Extradigital Nikon D90 (Twin) (LCD00ED0005)