Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Захист екрану Extradigital Canon 7D (Twin) (LCD00ED0003)
| Сумісність | Canon 7D |
| Кількість екранів | 2 |
| Міцність | до 12 кг/см² |
| Просвітленість | 90% |
| Стійкий до | подряпин |
| Особливості | ультрафіолетовий шар |
| Розмір екрану | 45 x 21.2 x 0.5 мм, 63.6 х 48.6 х 1.2 мм |
| Виробник | Extradigital |
| Штрихкод | 282026000003 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Захист екрану Extradigital Canon 7D (Twin) (LCD00ED0003)
Захист екрану ExtraDigital Canon 7D (Twin) захистить дисплей фотокамери від подряпин, відбитків пальців і подряпин. Він надовго збереже первісний вигляд РК-екрані фотоапарата. Матеріал з якого зроблена захист — це високоякісний просвітлений пластик, який не спотворює зображення і не змінює кольору.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Захист екрану Extradigital Canon 7D (Twin) (LCD00ED0003)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Захист екрану Extradigital Canon 7D (Twin) (LCD00ED0003)
| Сумісність | Canon 7D |
| Кількість екранів | 2 |
| Міцність | до 12 кг/см² |
| Просвітленість | 90% |
| Стійкий до | подряпин |
| Особливості | ультрафіолетовий шар |
| Розмір екрану | 45 x 21.2 x 0.5 мм, 63.6 х 48.6 х 1.2 мм |
| Виробник | Extradigital |
| Штрихкод | 282026000003 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Захист екрану Extradigital Canon 7D (Twin) (LCD00ED0003)
Захист екрану ExtraDigital Canon 7D (Twin) захистить дисплей фотокамери від подряпин, відбитків пальців і подряпин. Він надовго збереже первісний вигляд РК-екрані фотоапарата. Матеріал з якого зроблена захист — це високоякісний просвітлений пластик, який не спотворює зображення і не змінює кольору.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше