Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Захист екрану Extradigital Nikon D3000 (LCD00ED0008)
| Сумісність | Nikon D3000 |
| Кількість екранів | 1 |
| Міцність | до 12 кг/см² |
| Просвітленість | 90% |
| Стійкий до | подряпин |
| Особливості | ультрафіолетовий шар |
| Розмір екрану | 65.7 x 53 x 1.2 мм |
| Виробник | Extradigital |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Захист екрану Extradigital Nikon D3000 (LCD00ED0008)
Захист екрану ExtraDigital Nikon D3000 захистить дисплей фотокамери від подряпин, відбитків пальців і подряпин. Він надовго збереже первісний вигляд РК-екрані фотоапарата. Матеріал з якого зроблена захист — це високоякісний просвітлений пластик, який не спотворює зображення і не змінює кольору.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Захист екрану Extradigital Nikon D3000 (LCD00ED0008)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Захист екрану Extradigital Nikon D3000 (LCD00ED0008)
| Сумісність | Nikon D3000 |
| Кількість екранів | 1 |
| Міцність | до 12 кг/см² |
| Просвітленість | 90% |
| Стійкий до | подряпин |
| Особливості | ультрафіолетовий шар |
| Розмір екрану | 65.7 x 53 x 1.2 мм |
| Виробник | Extradigital |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Захист екрану Extradigital Nikon D3000 (LCD00ED0008)
Захист екрану ExtraDigital Nikon D3000 захистить дисплей фотокамери від подряпин, відбитків пальців і подряпин. Він надовго збереже первісний вигляд РК-екрані фотоапарата. Матеріал з якого зроблена захист — це високоякісний просвітлений пластик, який не спотворює зображення і не змінює кольору.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше