Характеристики Стартовий пістолет Retay Mod.92 Black (S140233B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 15 |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Висота | 140 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | легкий сплав (силумін) |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 1155 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay Mod.92 Black (S140233B)
Retay Mod 92 є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Дана модель являє собою репліку знаменитого пістолета Beretta 92FS. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Характеристики Стартовий пістолет Retay Mod.92 Black (S140233B)
| Калібр | 9 мм |
| Ємність магазина | 15 |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Висота | 140 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Ствол | сталевий, сталева втулка |
| Матеріал рамки | легкий сплав (силумін) |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Вага | 1155 г |
| Колір | чорний |
Опис Стартовий пістолет Retay Mod.92 Black (S140233B)
Retay Mod 92 є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Дана модель являє собою репліку знаменитого пістолета Beretta 92FS. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше