Тип - санки, кількість місць - 1, Матеріал - дерево, метал, максимальне навантаження - 60 кг, оснащення - знімна спинка, вага - 3,4 кг, синій
Немає в наявності 1 530 грн
Аналог
Аналог
Характеристики Санки Snower Морозко сині (4820211100469BLUE)
| Тип | санки |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Оснащення | знімна спинка |
| Вага | 3,4 кг |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 84 см |
| Колір | синій |
Опис Санки Snower Морозко сині (4820211100469BLUE)
Зимові санки "Морозко" для швидкісного спуску і катання на засніжених схилах.
Для даної моделі санчат передбачена можливість додаткового приєднання ручки-штовхача.
Тип - санки, кількість місць - 1, Матеріал - дерево, метал, максимальне навантаження - 60 кг, оснащення - знімна спинка, вага - 3,4 кг, синій
Немає в наявності 1 530 грн
Характеристики Санки Snower Морозко сині (4820211100469BLUE)
| Тип | санки |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Оснащення | знімна спинка |
| Вага | 3,4 кг |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 84 см |
| Колір | синій |
Опис Санки Snower Морозко сині (4820211100469BLUE)
Зимові санки "Морозко" для швидкісного спуску і катання на засніжених схилах.
Для даної моделі санчат передбачена можливість додаткового приєднання ручки-штовхача.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше