Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Санки Time Eco Флеш Фіолетові (4820211100483VIOLET)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 9 місяців |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Оснащення | буксирувальний трос, спинка |
| Вага | 3.7 кг |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 94 см |
Опис Санки Time Eco Флеш Фіолетові (4820211100483VIOLET)
Санки зимові "Флеш" для швидкісного спуску і катання по засніжених схилах.
Для даної моделі санок передбачена можливість додаткового приєднання ручки-штовхача.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Санки Time Eco Флеш Фіолетові (4820211100483VIOLET)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Санки Time Eco Флеш Фіолетові (4820211100483VIOLET)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 9 місяців |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Оснащення | буксирувальний трос, спинка |
| Вага | 3.7 кг |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 94 см |
Опис Санки Time Eco Флеш Фіолетові (4820211100483VIOLET)
Санки зимові "Флеш" для швидкісного спуску і катання по засніжених схилах.
Для даної моделі санок передбачена можливість додаткового приєднання ручки-штовхача.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше