Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Санки Snower Зимко бордо (4820211101435_1)
| Тип | санки |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Оснащення | знімна спинка |
| Вага | 2.5 кг |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 83 см |
| Колір | бордовий |
Опис Санки Snower Зимко бордо (4820211101435_1)
Санки зимові "Зимко" для швидкісного спуску та катання по засніженим схилам.
Для даної моделі санок передбачена можливість додаткового приєднання ручки-штовхача.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Санки Snower Зимко бордо (4820211101435_1)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Санки Snower Зимко бордо (4820211101435_1)
| Тип | санки |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | дерево, метал |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Оснащення | знімна спинка |
| Вага | 2.5 кг |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 83 см |
| Колір | бордовий |
Опис Санки Snower Зимко бордо (4820211101435_1)
Санки зимові "Зимко" для швидкісного спуску та катання по засніженим схилам.
Для даної моделі санок передбачена можливість додаткового приєднання ручки-штовхача.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше