AM4, 6 ядер, 12 потоків, 3.9 GHz, 4.4 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, L1: 12х32KB, L2: 6x512KB, L3: 16MB, AMD Radeon Graphics, AMD Zen 3, Tray+кулер
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 5655G PRO (100-100001513MPK)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.9 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 12х32KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6x512KB |
Опис Процесор AMD Ryzen 5 5655G PRO (100-100001513MPK)
AM4, 6 ядер, 12 потоків, 3.9 GHz, 4.4 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, L1: 12х32KB, L2: 6x512KB, L3: 16MB, AMD Radeon Graphics, AMD Zen 3, Tray+кулер
Немає в наявності 7 049 грн
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 5655G PRO (100-100001513MPK)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.9 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 12х32KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6x512KB |
Опис Процесор AMD Ryzen 5 5655G PRO (100-100001513MPK)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше