Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 5600GT (100-100001488BOX)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
Опис Процесор AMD Ryzen 5 5600GT (100-100001488BOX)





Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Процесор AMD Ryzen 5 5600GT (100-100001488BOX)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 5600GT (100-100001488BOX)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
Опис Процесор AMD Ryzen 5 5600GT (100-100001488BOX)





Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше