Характеристики Презервативи LifeStyles UltraThin 16 шт. (5011831089992)
| Тип презервативів | ультратонкі |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Кількість в упаковці | 16 шт |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Склад | латекс |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Виробник | LifeStyles |
| Штрихкод | 5011831089992 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Презервативи LifeStyles UltraThin 16 шт. (5011831089992)
Виготовлені з чистого природного каучукового молока. Презервативи LifeStyles — це товари високої якості за доступною ціною. LifeStyles пропонує широкий асортимент презервативів, які відповідатимуть потребам усіх споживачів.
LifeStyles є світовим надійним і добре відомим виробником презервативів.
Характеристики Презервативи LifeStyles UltraThin 16 шт. (5011831089992)
| Тип презервативів | ультратонкі |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Кількість в упаковці | 16 шт |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Склад | латекс |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Виробник | LifeStyles |
| Штрихкод | 5011831089992 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Презервативи LifeStyles UltraThin 16 шт. (5011831089992)
Виготовлені з чистого природного каучукового молока. Презервативи LifeStyles — це товари високої якості за доступною ціною. LifeStyles пропонує широкий асортимент презервативів, які відповідатимуть потребам усіх споживачів.
LifeStyles є світовим надійним і добре відомим виробником презервативів.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації