Презервативи Durex Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою 12 шт. (5052197056037)
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Презервативи Durex Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою 12 шт. (5052197056037)
| Тип презервативів | охолоджуючі |
| Поверхня презервативів | з крапками, ребристі |
| Кількість в упаковці | 12 шт |
| Властивості гелю/змазки | охолодження |
| Аромат | без запаху |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Склад | Натуральний латекс з гелем-змазкою |
| Колір | прозорий |
| Країна-виробник | Таїланд |
Опис Презервативи Durex Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою 12 шт. (5052197056037)

Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Презервативи Durex Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою 12 шт. (5052197056037)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Презервативи Durex Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою 12 шт. (5052197056037)
| Тип презервативів | охолоджуючі |
| Поверхня презервативів | з крапками, ребристі |
| Кількість в упаковці | 12 шт |
| Властивості гелю/змазки | охолодження |
| Аромат | без запаху |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Склад | Натуральний латекс з гелем-змазкою |
| Колір | прозорий |
| Країна-виробник | Таїланд |
Опис Презервативи Durex Intense Orgasmic рельєфні з стимулюючим гелем-змазкою 12 шт. (5052197056037)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше