Презервативи Durex Real Feel з синтетичного латексу (безлатексні) 12 шт. (5052197026719)
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Презервативи Durex Real Feel з синтетичного латексу (безлатексні) 12 шт. (5052197026719)
| Тип презервативів | для натуральних відчуттів |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Кількість в упаковці | 12 шт |
| Властивості гелю/змазки | зволоження |
| Аромат | без запаху |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина стінки | 0.075 мм |
| Склад | Технічно удосконалений синтетичний латекс з мастилом і накопичувачем. |
| Колір | прозорий |
Опис Презервативи Durex Real Feel з синтетичного латексу (безлатексні) 12 шт. (5052197026719)

Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Презервативи Durex Real Feel з синтетичного латексу (безлатексні) 12 шт. (5052197026719)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Презервативи Durex Real Feel з синтетичного латексу (безлатексні) 12 шт. (5052197026719)
| Тип презервативів | для натуральних відчуттів |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Кількість в упаковці | 12 шт |
| Властивості гелю/змазки | зволоження |
| Аромат | без запаху |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина стінки | 0.075 мм |
| Склад | Технічно удосконалений синтетичний латекс з мастилом і накопичувачем. |
| Колір | прозорий |
Опис Презервативи Durex Real Feel з синтетичного латексу (безлатексні) 12 шт. (5052197026719)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше