Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматична гвинтівка Crosman Repeat Air (1077)
| Початкова швидкість кулі | 190.5 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | CO2 (газобалонна пневматика) |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 12 куль |
| Загальна довжина | 903 мм |
| Довжина ствола | 512 мм |
| Тип прицілу | цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | ластівчин хвіст |
| Матеріал приклада | пластик |
Опис Пневматична гвинтівка Crosman Repeat Air (1077)
RepeatAir — напівавтоматична пневматична гвинтівка газобалонного типу. Наявність ексклюзивної 12-зарядної обертальної обойми дасть змогу не думати ні про що, окрім як про стрільбу.
Нарізне дуло гвинтівки виготовлене із якісної збройової сталі. Гвинтівка вирізняється особливою надійністю й простотою експлуатації
Ця гвинтівка чудово підійде для цільової й розважальної стрільби.
Сертифікат
500
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматична гвинтівка Crosman Repeat Air (1077)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматична гвинтівка Crosman Repeat Air (1077)
| Початкова швидкість кулі | 190.5 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | CO2 (газобалонна пневматика) |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 12 куль |
| Загальна довжина | 903 мм |
| Довжина ствола | 512 мм |
| Тип прицілу | цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | ластівчин хвіст |
| Матеріал приклада | пластик |
Опис Пневматична гвинтівка Crosman Repeat Air (1077)
RepeatAir — напівавтоматична пневматична гвинтівка газобалонного типу. Наявність ексклюзивної 12-зарядної обертальної обойми дасть змогу не думати ні про що, окрім як про стрільбу.
Нарізне дуло гвинтівки виготовлене із якісної збройової сталі. Гвинтівка вирізняється особливою надійністю й простотою експлуатації
Ця гвинтівка чудово підійде для цільової й розважальної стрільби.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше