Початкова швидкість кулі - 250 м/с, Калібр - 4.5 мм, Джерело енергії - пружинно-поршнева, Ємність магазина - 1 куля
Характеристики Пневматична гвинтівка Beeman Bay Cat, 4,5 мм (2060)
| Початкова швидкість кулі | 250 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | пружинно-поршнева |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 1092 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип взводу | перелом ствола |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 2.7 кг |
| Виробник | Beeman |
Опис Пневматична гвинтівка Beeman Bay Cat, 4,5 мм (2060)
Топ продажів
Початкова швидкість кулі - 250 м/с, Калібр - 4.5 мм, Джерело енергії - пружинно-поршнева, Ємність магазина - 1 куля
Немає в наявності 3 510 грн
Характеристики Пневматична гвинтівка Beeman Bay Cat, 4,5 мм (2060)
| Початкова швидкість кулі | 250 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | пружинно-поршнева |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 1092 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип взводу | перелом ствола |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 2.7 кг |
| Виробник | Beeman |
Опис Пневматична гвинтівка Beeman Bay Cat, 4,5 мм (2060)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше