Сертифікат
200
грн
Початкова швидкість кулі - 190 м/с, Калібр - 4.5 мм, Ємність магазина - 1 куля
5346 + 175 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
4 240 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Пневматична гвинтівка Gamo DELTA (61100521)
| Початкова швидкість кулі | 190 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 940 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип взводу | перелом ствола |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 2.1 кг |
| Виробник | Gamo |
| Штрихкод | 793676074535 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Пневматична гвинтівка Gamo DELTA (61100521)
Сертифікат
200
грн
Початкова швидкість кулі - 190 м/с, Калібр - 4.5 мм, Ємність магазина - 1 куля
5346 + 175 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
4 240 грн
+2 дні
Доставка Пневматична гвинтівка Gamo DELTA (61100521)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Пневматична гвинтівка Gamo DELTA (61100521)
| Початкова швидкість кулі | 190 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 940 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип взводу | перелом ствола |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 2.1 кг |
| Виробник | Gamo |
| Штрихкод | 793676074535 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Пневматична гвинтівка Gamo DELTA (61100521)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше