Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Наволочка Прованс гобеленова 45х45см FREDDIE (4823093447783)
| Розміри | 45 x 45 см |
| Матеріал | гобелен |
| Декорування | люди |
| Особливості матеріалу | 55% бавовна, 45% поліестер |
| Додаткові характеристики | наволочка на змійці |
| Рекомендації щодо догляду | прати за температури не більш ніж 40 °C |
| Колір | різнобарвний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Наволочка Прованс гобеленова 45х45см FREDDIE (4823093447783)
Прованс – перевірений український виробник домашнього текстилю та декору. Для створення продукції використовує найкращі італійські тканини, працюючи безпосередньо з європейськими постачальниками. Широкий асортимент показує, наскільки різноманітним, багатогранним та цікавим може бути прованський стиль. Вся продукція, що випускається під брендом Прованс, відрізняється своєю високою якістю та відмінним пошиттям.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Наволочка Прованс гобеленова 45х45см FREDDIE (4823093447783)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Наволочка Прованс гобеленова 45х45см FREDDIE (4823093447783)
| Розміри | 45 x 45 см |
| Матеріал | гобелен |
| Декорування | люди |
| Особливості матеріалу | 55% бавовна, 45% поліестер |
| Додаткові характеристики | наволочка на змійці |
| Рекомендації щодо догляду | прати за температури не більш ніж 40 °C |
| Колір | різнобарвний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Наволочка Прованс гобеленова 45х45см FREDDIE (4823093447783)
Прованс – перевірений український виробник домашнього текстилю та декору. Для створення продукції використовує найкращі італійські тканини, працюючи безпосередньо з європейськими постачальниками. Широкий асортимент показує, наскільки різноманітним, багатогранним та цікавим може бути прованський стиль. Вся продукція, що випускається під брендом Прованс, відрізняється своєю високою якістю та відмінним пошиттям.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше