Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Наволочка Прованс декоративна Добрий Санта 45х45 (031688)
| Розміри | 45 x 45 см |
| Матеріал | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Декорування | новорічна тематика |
| Особливості матеріалу | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Додаткові характеристики | наволочка на змійці |
| Рекомендації щодо догляду | не відбілювати, прати за температури не більш ніж 40 °C |
| Колір | білий, сірий, червоний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Наволочка Прованс декоративна Добрий Санта 45х45 (031688)
Декоративна наволочка з іспанської тканини, відмінної якості.
- Склад тканини: 55% бавовна, 45% поліестер (гобелен)
- Виробництво: Україна.
- Розмір: 45х45
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Наволочка Прованс декоративна Добрий Санта 45х45 (031688)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Наволочка Прованс декоративна Добрий Санта 45х45 (031688)
| Розміри | 45 x 45 см |
| Матеріал | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Декорування | новорічна тематика |
| Особливості матеріалу | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Додаткові характеристики | наволочка на змійці |
| Рекомендації щодо догляду | не відбілювати, прати за температури не більш ніж 40 °C |
| Колір | білий, сірий, червоний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Наволочка Прованс декоративна Добрий Санта 45х45 (031688)
Декоративна наволочка з іспанської тканини, відмінної якості.
- Склад тканини: 55% бавовна, 45% поліестер (гобелен)
- Виробництво: Україна.
- Розмір: 45х45
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше