Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Наволочка Прованс гобеленова декоративна Наполі 45х45 (035404)
| Розміри | 45 x 45 см |
| Матеріал | 34% бавовна, 3% акрил, 63%поліестер |
| Декорування | з рослинним принтом |
| Особливості матеріалу | 34% бавовна, 63%поліестер, 3% акрил |
| Додаткові характеристики | наволочка на змійці |
| Рекомендації щодо догляду | не відбілювати, прати за температури не більш ніж 40 °C |
| Колір | жовтий, молочний, різнобарвний, синій |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Наволочка Прованс гобеленова декоративна Наполі 45х45 (035404)
Наволочка на блискавці виготовлена з високоякісної іспанської тканини. Гобеленова наволочка це чудове доповнення до скатертини, серветок, фартухів, прихваток та рукавиць з колекції Наполі.
Подушку до декоративної наволочки можна замовити окремо.
Склад тканини: 34% бавовна, 63% поліестер, 3% акрилРозмір: 45х45см
Виробництво: Україна
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Наволочка Прованс гобеленова декоративна Наполі 45х45 (035404)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Наволочка Прованс гобеленова декоративна Наполі 45х45 (035404)
| Розміри | 45 x 45 см |
| Матеріал | 34% бавовна, 3% акрил, 63%поліестер |
| Декорування | з рослинним принтом |
| Особливості матеріалу | 34% бавовна, 63%поліестер, 3% акрил |
| Додаткові характеристики | наволочка на змійці |
| Рекомендації щодо догляду | не відбілювати, прати за температури не більш ніж 40 °C |
| Колір | жовтий, молочний, різнобарвний, синій |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Наволочка Прованс гобеленова декоративна Наполі 45х45 (035404)
Наволочка на блискавці виготовлена з високоякісної іспанської тканини. Гобеленова наволочка це чудове доповнення до скатертини, серветок, фартухів, прихваток та рукавиць з колекції Наполі.
Подушку до декоративної наволочки можна замовити окремо.
Склад тканини: 34% бавовна, 63% поліестер, 3% акрилРозмір: 45х45см
Виробництво: Україна
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше